Restauracja & Noclegi

Turystyka & Rekreacja

Noclegi

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty noclegowej dostępnej na miejscu oraz w okolicznych obiektach świadczących usługi noclegowe.

Zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania co do komfortu noclegu i jego specyfikacji mogą się różnić, dlatego zachęcamy Gości do wybrania się w nasze rejony i skorzystania z noclegu dostosowanego do osobistych upodobań.

Tanie kwatery, pokoje gościnne 2, 3, 4-osobowe (z łazienkami lub bez), wygodne apartamenty (w których można poczuć się jak w domu) – jest w czym wybierać! Polecamy również sprawdzone noclegi w Bieszczadach oraz w Zakopanem (nasza najnowsza propozycja)

Zapraszamy również osoby wybierające się w Bieszczady – to kierunek coraz częściej wybierany przez podróżnych z całej Polski. I nie ma co się dziwić – Bieszczady mają swój wyjątkowy urok i klimat. Dają niezwykłą okazję do obcowania z naturą i podziwiania pięknych górskich widoków. Jak choćby takich:

Jak widać Bieszczady piękne są o każdej porze roku.

W Bieszczadach znajdą Państwo pokoje gościnne, apartamenty oraz pensjonaty, ale warto zwrócić szczególnie uwagę na domki w górach. Można się wówczas poczuć naprawdę wyjątkowo. Może w nich przebywać nawet kilkanaście osób, więc to świetny wybór dla większej rodziny, która chce spędzić ze sobą trochę czasu. Można je również zarezerwować z przyjaciółmi – mają osobne pokoje i kilka łazienek – więc z jednej strony zapewniają bliski kontakt, a z drugiej nie pozbawiają prywatności.